به اطلاع کلیه دانشجویان درس استراتژی های تجارت الکترونیکی در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۲-۹۳ می رساند که نمرات نهایی این درس در پورتال آموزشی دانشگاه و همچنین ریز نمرات در بخش های مختلف در پورتال درسی (بخش دروس) درج و اعلام شده است.

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند که ریز نمرات نهایی مربوط به قسمت های مختلف ارزیابی درس ITSP را می توانید در بخش نمره ها ملاحظه نمایید. بر این اساس وزن بخش های مختلف ارزیابی به قرار زیر بوده است:

1) نمره پایان ترم - 40 درصد

2) پروژه کلاسی شامل سه گزارش - کلا 55 درصد

      • گزارش اول 25 درصد - گزارش دوم 35 درصد و گزارش سوم 40 درصد از کل نمره پروژه کلاسی بوده است

3) تمارین کلاسی - 5 درصد

4) پروژه مطالعاتی - کلا 7.5 درصد اضافه بر کل نمره

5) یادداشت ها و جزوه های کلاسی - کلا 7.5 درصد اضافه بر کل نمره

 

در صورت هر گونه اعتراض یا ابهام، مراتب را فقط از طریق ایمیل دانشگاه اینجانب، تا پایان روز دوشنبه 30 دی ماه اعلام می نمایید. به هیچگونه مراجعه حضوری جواب داده نخواهد شد. در صورت نیاز به مراجعه حضوری پس از طرح اولیه به صورت ایمیل، به شما اطلاع داده خواهد شد.

موفق باشید

با سلام و احترام

ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت عید سعید غدیر و آرزوی توفیق پیروی و درک جایگاه و منزلت مولای متقیان، امیرالمومنین علی (ع) و ائمه معصومین علیهم السلام برای همه دانشجویان عزیز، به اطلاع دانشجویان عزیز دوره کارشناسی ارشد مجازی می رساند، برای آن که اینجانب توفیق ایفای نقش به عنوان  استاد مشاور درس سمینار آنان را داشته باشم، انجام مراحل زیر ضروری است:

از آنجایی که نمره مربوط به اینجانب بزودی به استاد درس سمینار شما اعلام خواهد شد، لذا لازم است تا کلیه گزارش ها و خروجی های خود را در اسرع وقت در پورتال vpm.alirezahashemi.ir بالاگذاری فرمایید. در غیر اینصورت نمره شما بر مبنای هر آنچه که از نتایج کار شما در این پورتال وجود داشته باشد محاسبه و به استاد درس اعلام خواهد شد.

موفق باشید