با سلام و احترام

ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت عید سعید غدیر و آرزوی توفیق پیروی و درک جایگاه و منزلت مولای متقیان، امیرالمومنین علی (ع) و ائمه معصومین علیهم السلام برای همه دانشجویان عزیز، به اطلاع دانشجویان عزیز دوره کارشناسی ارشد مجازی می رساند، برای آن که اینجانب توفیق ایفای نقش به عنوان  استاد مشاور درس سمینار آنان را داشته باشم، انجام مراحل زیر ضروری است:

 

* مشاهده موضوعات پیشنهادی برای انجام سمینار

1) مراجعه و ورود به سایت vpm.alirezahashemi.ir (شناسه کاربری و رمز عبور سایت مذکور با پورتال اصلی اینجانب متفاوت بوده و در صورت عدم داشتن شناسه کاربری، لازم است تا در سایت مذکور شناسه کاربری توسط کاربر محترم ایجاد گردد)

2) انتخاب لینک با عنوان "پروژه ها"

3) انتخاب لینک با عنوان "موضوعات پیشنهادی"

4) انتخاب لینک با عنوان " موضوع سمینار ارشد مجازی"

5) انتخاب لینک مربوط به هر یک از موضوعاتی که ستون "واگذار شده به" آن خالی باشد. (نکته: روی عنوان موضوع کلیک شود)

6) مشاهده مشخصات موضوع و توضیحات آن

 

* انتخاب و ارسال تقاضا برای انجام موضوع پیشنهادی

7) انتخاب لینک با عنوان "بروز رسانی"

8) انتخاب گزینه "منتظر بررسی تقاضا" در فیلد وضعیت.

9) انتخاب گزینه "سیدعلیرضا هاشمی " در فیلد با عنوان "واگذار شده به".

10) درج سوابق مورد نظر شامل، عنوان رشته و محل تحصیل در دوره کارشناسی، عنوان پایان نامه کارشناسی، عنوان پروژه های درسی انجام شده در دوره کارشناسی در دروس مختلف، عنوان رشته تحصیلی در دوره کارشناسی ارشد، واحد محل تحصیل (تهران، گرمسار، بندرعباس)، موضوعات و زمینه های مورد علاقه، عنوان سمت و محل اشتغال، در فیلد با عنوان "یادداشت"

11) الصاق فایل رزومه و سوابق یا سایر موارد با استفاده از دکمه فرمان "Brows" در بخش فایل

12) انتخاب دکمه فرمان "انجام"

 

با انجام رویه فوق، درخواست شما جهت انجام موضوع پیشنهاد شده در کارتابل اینجانب قرار گرفته و پس از بررسی پاسخ آن در قسمت سابقه قابل مشاهده خواهد بود. در ضمن شما می توانید با مراجعه به قسمت داشبرد (انتخاب لینک "داشبرد") در صفحه، از آخرین وضعیت درخواست ها و کارهایی که ارجاع داده اید یا به شما ارجاع شده اند آگاه شوید.

 

* درج موضوع پیشنهادی جهت انجام به عنوان سمینار

در صورتی که موضوع مورد علاقه شما در بین موضوعات پیشنهادی در بخش مربوطه وجود نداشت، شما می توانید با توجه به محورها و زمینه های معرفی شده، موضوع مورد نظر خود را طی مراحل زیر پیشنهاد نمایید:

7) انتخاب لینک "کار جدید"

8) انتخاب گزینه "موضوع سمینار ارشد مجازی" (یا برای دانشجویان ارشد روزانه "موضوع سمینار ارشد روزانه") برای فیلد پیگرد.

9) درج عنوان موضوع پیشنهادی در فیلد "موضوع".

10) درج توضیحات لازم در خصوص زمینه تحقیقاتی انتخاب شده جهت انجام به عنوان سمینار.

      • تذکر مهم: هدف اصلی در انجام سمینار، مطالعه و مرور بر یک زمینه تحقیقی موجود و فعال در عرصه علمی است. لذا باید موضوع پیشنهادی مربوط به زمینه خاص و تعریف شده ای از مسئله یا مسائل در یک محدوده معین باشد.

11) انتخاب گزینه "منتظر بررسی موضوع" در فیلد وضعیت.

12) انتخاب گزینه "سیدعلیرضا هاشمی گلپایگانی" در فیلد "واگذار شده به".

13) انتخاب دکمه فرمان "ساخت".

 

با انجام مراحل فوق، موضوع پیشنهادی شما به فهرست موضوعات اضافه شده و همزمان در کارتابل اینجانب جهت بررسی قرار خواهد گرفت. پس از بررسی جواب مربوطه را می توانید در بخش سوابق موضوع ملاحظه نمایید. همچنین در بخش داشبرد آخرین وضعیت موضوعات ارجاع شده از طرف شما به دیگران و یا دیگران به شما قابل مشاهده خواهد بود. همچنین به مجرد ارجاع شدن یک موضوع به شما، یک ایمیل برای اطلاع رسانی توسط سیستم برای شما ارسال خواهد شد. البته توصیه می گردد که به تناوب به سامانه مراجعه نموده و آخرین وضعیت کارهای خود را بررسی نمایید.

 

موفق باشید